İLKA Yazılım

REFERANSLARIMIZ

Tedarikten, dağıtıma kadar tüm iş süreçlerini bütünleşik bir veri bilgi yönetim sistemi olan Winka ürünleri desteğiyle yöneten müşterilerimize, bu yolda çözüm ortağı olarak bizleri seçtiği için teşekkür ederiz.

Genç Hırdavat Nak. İnş. Gıda Pet. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Toptan ve Perakende satış ve alış gerçekleştiren GENÇ HIRDAVAT 3 şubesi ve depolar dahil olmak üzere Elektronik alt yapısının tamamının kurulum ve desteğini İLKA yazılıma bırakarak sektöründe ağırlığını korumaya devam ediyor.

Faba Tur. Teks. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Lafaba 2007 yılında Layık ailesi tarafından Faba Turizm Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti bünyesinde kurulmuş kadın giyim moda markasıdır.
Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanan LAFABA hızın ve esnekliğin avantajları ile işlerine devam ediyor.

  • Bayrampaşa / İSTANBUL

Rezomer Sağlıklı Yaşam Teknolojileri

Rezomer Sağlıklı Yaşam Teknolojileri Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Kavaklıdere / Ankara

HAS Çiçekçilik Tar. Ürün. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Mersinde Faliyet Gösteren HAS çiçekcilik Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Akdeniz / MERSİN

Söke Halı

Ankara Çankayada Faliyet Gösteren SÖKE HALI Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Çankaya / ANKARA

Remar Enerji ve İletişim Malz. Paz. Ltd. Şti.

Şirketin ana iştigal alanı; enerji dağıtımında kullanılan kablo aksesuarları, kablo başlıkları, izolasyon malzemeleri ve benzeri ürünlerin tedariki ve piyasaya dağıtımı üzerine konumlandırılmıştır Vizyon sahibi bir çok firma gibi REMAR ENERJİ de Yazılım sorunlarını Winka ile Çözümlemektedirler.

  • Çankaya / ANKARA

ENS Mobilya

Ankara Mamak’ta Faliyet Gösteren ENS Mobilya Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Mamak / ANKARA

Akdoğan Halıcılık & Çeyiz

Demetevler Ankara’da Faliyet Gösteren Akdoğan Halıcılık & Çeyiz Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Demetevler / ANKARA

Desina Halı Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

GAZİ ANTEP’te Faliyet Gösteren Desina Halı Pazarlama Ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak İLKA yazılımdan aldığı teknolojik destek ile satış ve stoklarını kontrol altında tutarak işlerine odaklanmanın keyfini yaşıyor.

  • Şehitkamil / G.ANTEP

Akgül Mobilya

İmalat satış montaj sevkiyat gibi bir çok işlem yapan AKGÜL Mobilya Teknolojik Altyapısında İLKA yazılıma güvenerek Winka’yı tercih etmiştir Böylece bir çok iş yükünü hafifleterek Sektöründe ilerlemeye devam ediyor.

  • Siteler / ANKARA

Mirage Line Tekstil San. Dış. Tic. AŞ.

Yine sektöründe fark yaratan bir firma olan Mirage Line Tekstil San. Dış. Tic. AŞ Winka’yı tercih ederek kendi sektöründeki en hızlı en işlevsel ticari yazılıma sahip olmuştur.

  • Şişli / İSTANBUL

Merkür Algore Teks. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon ve Hazır Giyim İmalatında modaya yön veren Merkür Algore Teks Winka’yı tercih ederek kendi sektöründeki en hızlı en işlevsel ticari yazılıma sahip olmanın avantajı ile rakiplerinden bir adım önde.

  • Fatih / İSTANBUL

Norm Hazır Giyim Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon ve Hazır Giyim sektöründe uzun yıllardır faliyet gösteren firma Winka’yı tercih ederek kendi sektöründeki en hızlı en işlevsel ticari yazılıma sahip olmanın avantajı ile rakiplerinden bir adım önde.

  • Şişli / İSTANBUL

(PİERRE CARLOS) ARME Kumaşçılık İth. İhr. Ltd. Şti.

Türkiye Tekstil Sektöründe Pierre Carlos, her geçen gün sayılarına yenilerini eklediği Yurt dışı mağazalarıyla, tasarımlarını daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor ve bu amaçlar doğrultusunda ticari yazılım olarak Winkayı tercih ediyor

  • Fatih / İSTANBUL

(Artış Collection) İpekyolu Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

Artış Collection online parekende toptan olmak üzere birçok şekilde satış gerçekleştirmektedir ticari anlamda karışık bir çok işlemin içinden Winka ticari yazılımı kullanarak çıkmaktadır.

  • Merter / İSTANBUL

MARKAMALL

Irakta faliyet gösteren firma tektil sektöründe bölgede rekabetçi yapısı ile bilinmekte firma ticari yazılım tercihini Winka’dan yana kullanarak rakiplerinden bir adım önde olma şansını yakalamış bulunmaktadır.

  • Basra / IRAK

Arda Pompa Sis. Otom. Elek. Mak. İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kaliteli çözüm anlayışı, geniş hizmet yelpazesi ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerine aralıksız devam eden ARDA POMPA Ticari yazılım tercihini de kendi vizyonu doğrultusunda hareket eden Winka’dan yana kullanmıştır.

  • OSTİM – Yenimahalle / ANKARA

Çamaşırcı Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

Çamaşırcı Tekstil Konfeksiyon Turizm Nakliye, halen İzmir’in Konak ilçesinde faaliyet göstermektedir ve planları doğrultusunda kısa vadede sektöründe öncü firmalar arasında yer almak var kendilerini buna hazırlamak için şimdiden teknolojik alt yapılarında İlka yazılımı tercih etmektedirler.

  • Konak / İZMIR

Gençkent Mobilya İnş. Teks. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan GENÇKENT TİC. Tcari yazılımda Winka’ya güvenerek büyümeye devam ediyor.

  • Konak / İZMIR

Prestij Züccaciye

Müşterilerine en kaliteli hizmeti garantileyen Prestij Züccaciye memnuniyet konusunda çok hassas ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyümeye devam ediyor çıkmış olduğu bu yolculukta teknoloji partneri olarak İLKA yazılımı tercih etmiştir.

  • Salihli / MANİSA

Bacım Kundura Ayakkabı Deri San. Ltd. Şti.

Uzun yıllar kaliteden ödün vermeden Manisada faliyet gösteren firma işlerine teknolojiyi entegre ederek yenilikçi bir vizyon anlayışı ile çalışmaktadır bu yenilikçi düşünce hiç şüphesiz Winka ile tanışmalarına ve büyümelerine sebep olmuştur.

  • Salihli / MANİSA

Azim Han Ticaret Ltd. Şti.

1994 senesinde Manavgat merkez Kapalı Pazartesi pazaryeri bölgesinde hizmete açılan 1200 m2 toplam beş katlı Merkez mağazası ile firma Beyaz Eşya, Züccaciye ve Mobilya perakende satışı yapmaktadır.
ve bu şekilde ürün grubu çeşitliliğinin üstesinden gelmek için Winka Ticari yazılımı tercih etmiştir.

  • Manavgat / ANTALYA

(BASIC LOVE) Anamis Teks. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Geleceğin beklentilerini karşılayan, yaşamı eşsiz ürünleri ile farklılaştıran, güçlü bir aile olmanın vizyonu ile hareket eden ANAMİSS ticari yazılım tercihini Winkadan yana kullanarak kendisini geleceğe hazırlamaya devam ediyor

  • Kağıtgane / İSTANBUL

Çağan Yayıncılık Basım Kitap Dağıtım Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yayıncılık ve basım sektöründe İzmirde faliyet gösteren firma tüm işlerinin ve hesaplarının takibi için Winkayı tercik etmektedir

  • Karabağlar / İZMİR

Haz Çanta

Firma Bornova Merkez,Bornova Özkanlar ve Menemen şubelerinde Bay-Bayan çanta,cüzdan ve valiz çeşitleriyle hizmet vermektedir.
HAZ ÇANTA çok şubeli mağaza hesap trafiğinin üstesinden gelmek için Winka Ticari yazılımı tercih etmiştir.

  • Bornova / İZMİR

Karan Balıkçılık ve Avcılık Ekip. Araç Kir. İth. İhr. Dış. Tic. Ltd. Şti

Karan Balıkçılık ve Avcılık Ekip. Araç Kir. İth. İhr. Dış. Tic. Ltd. Şti Karışık boy ve ebatlarda avcılık malzemeleri satışı yapmakta olan bir firma tüm bu işlemleri tek bir program (Winka) kullanarak gayet başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

  • Konak / İZMİR

Nayla Çamaşır

İç giyim sektöründe İzmirde faliyet gösteren firma çok şubeli bir satış yapısına sahip bütün şubelerin gelir gider cari hesaplarını tek bir program (Winka) kullanarak gereçkleştirmektedir.

  • İZMİR

Şekerciler San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bir çok kategoride ürün hizmeti sunan firma çok çeşitli ürün satış yapısına sahip bütün ürünlerin girdi çıktı fatura ve cari hesaplarını tek bir program (Winka) kullanarak gereçkleştirmektedir.

  • Akhisar / MANİSA

(GD Deri) Gündoğdu Deri (Lebina Bags)

Firma sektörde yeni kurulan bir firma olmasına rağmen güçlü birliktelik, müşteri odaklı çalışma ve uzun yılların verdiği iş bilgisi ile kısa zamanda sektördeki haklı yerini almıştır. Satış,imalat,çoklu şube gibi kendi alt yapısında bir çok işlem gerçekleştiren firma teknolojik alt yapısında İLKA YAZILIMA güvenerek doğru adımlar atmıştır.

  • Kemeraltı / İZMİR