İLKA Yazılım

Hakkımızda

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için doğru yerdesiniz işimizi bu kadar hızlı nasıl büyüttüğümüzü bizi tanıyınca anlayacaksınız.

İlka Yazılım

Deneyimimizi, piyasa şartları ve kullanıcı geri bildirimleriyle beraber harmanlayarak pratik, hızlı ve kullanışlı ürünler hazırlamaya azami gayret gösteriyoruz. Hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak, kullanıcı ihtiyaçları paralelinde ürünler geliştirmek başlıca ilkemiz olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Hakkımızda

İLKA Yazılım, genel olarak ürün geliştirme ve eğitimler üzerinde yoğunlaşmıştır. Ürün pazarlama ve son kullanıcıya verilen hizmetler, her biri işinde uzmanlaşmış, deneyimli çözüm ortaklarımız ve bayilerimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Bir ürünü üretmeye başlamadan, çözüm ortaklarımızdan ve çalıştıkları sektörlerde öncü konumunda olan kullanıcılarımızdan geri bildirimler toplarız. Böylece hem daha geniş kullanıcı kitlesine hitap etmiş, hem de daha kullanışlı ürünler geliştirmiş oluruz. Sorunsuz, hızlı, pratik ürünlerle hem kullanıcılarımızın hem de kullanıcılara hizmet götüren bayilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimizdir.