İLKA Yazılım

Sistem Çözümleri

Sunucu Kurulum ve Konfigürasyonları, Sanallaştırma Çözümleri, Yedekleme ve
Depolama Çözümleri, Teknik Servis Çözümlerimiz ile işletmenizde hiçbir şekilde zor
durumda kalmamanız için firmamız ve tüm bayilerimiz her zaman hizmete hazırdır.

    • Sunucu Kurulum
    • Sanallaştırma Çözümleri
    • Yedekleme ve Depolama Çözümleri
    • Teknik Servis Çözümleri

Sistem Çözümlerimiz

Sunucu Kurulum ve Konfigürasyonları, Sanallaştırma Çözümleri, Yedekleme ve
Depolama Çözümleri, Teknik Servis Çözümlerimiz ile işletmenizde hiçbir şekilde zor
durumda kalmamanız için firmamız ve tüm bayilerimiz her zaman hizmete hazırdır.
İşletmenizde hiçbir şekilde zor durumda kalmamanız için firmamız ve tüm bayilerimiz her zaman hizmete hazırdır.

Sunucu Kurulum ve Konfigürasyonları

Her marka sunucu ve ekipmanlarının kurulumu ve konfigürasyonu gerçekleştirilir, uygulamalarınız için gerekli olan altyapı hizmetleri gerçekleştirilir. Web server, FTP Server, Mail Server, Database Server, LDAP, DHCP, DNS, Application Server, File Server, Log Server v.b. uygulamalara ait tüm sunucu kurulumları ve konfigürasyonları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Sanallaştırma Çözümleri

Günümüzde işletmelerde kullanılan sunucu ve ekipmanları çoğu zaman tam performansla çalışmamaktadır. Bu sebeple yapılan yatırımlarda fazla maliyet oluşmakta ve enerji tüketimi had safhaya ulaşmaktadır. Sanallaştırma çözümleri bahsi geçen maliyetleri ciddi anlamda kısmakta ve yönetimi merkezileştirmektedir. Microsoft Hyper-V, VMWare ve Citrix sanallaştırma platformları üzerinde her türlü çözümler tarafımızdan uygulanmaktadır.

Yedekleme ve Depolama Çözümleri

İşletmelerde karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi de bilgi kaybıdır. Zamanında alınamayan yedekler, uygulamalar üzerinde yapılan yanlış konfigürasyonlar, donanımsal arızalar bu kayıplarda büyük rol oynamaktadır. Sağlam planlanan bir yedekleme programı sayesinde bahsi geçen konularda kayıplar minimuma iner ve işletmeleriniz büyük çaplı zararlardan kurtulmuş olur.
Yedekleme ve depolama hizmetlerimiz de platform ve marka bağımsız çalışmaktayız. Kullanmakta olduğunuz veya düşündüğünüz her türlü donanım kurulumunda çözüm sağlayabiliriz. Uygulamaların daha performanslı ve güvenilir çalışması için yedekleme ve depolama çözümlerimizle yardıma her zaman hazırız.

Teknik Servis Çözümleri

Firmamız; bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli ve verimli bir biçimde sağlamaktadır.

Winka deneyimini yaşadıkca her kobi için ihtiyaç olduğu fikrine siz de alışacaksınız…