İLKA Yazılım

Winka Üretim

Winka Üretim, üretim yapan firmaların iş yükünühafifletmek için tasarlanmıştır. Esnek yapısıylafirmanın ihtiyaçlarına göre şekillenir, firmanınişleyişine ayak uydurur.

Öne Çıkan Bazı Özellikler

Winka Üretim İle İşlerinizi Dert Etmeyin

Winka Üretim, üretim yapan firmaların iş yükünü hafifletmek için tasarlanmıştır. Esnek yapısıyla firmanın ihtiyaçlarına göre şekillenir, firmanın işleyişine ayak uydurur. Detaylar içinde boğulmak istemeyen firmalar için vazgeçilmez özellikler barındırmasının yanı sıra, geliştirilebilir alt yapısı sayesinde daha karmaşık üretim safhalarının takibi için de modifikasyonlar yapılabilir.

Sipariş ve Ham Madde Yönetimi

Sipariş ve ham madde yönetimi tamamen akıllı sistemler ile çalışmaktadır. Aldığınız siparişlere göre ne kadar hammadde gerektiğini sizin hesaplamanıza gerek kalmayacak hatta isterseniz hammadde siparişlerinizi de ihtiyaçlarınıza göre sistem sizin yerinize geçebilir.

İş Emri Oluşturma

Hangi üründen ne kadar ve ne zaman üreteceğinizi iş emirleri ile belirleyebilirsiniz, aldığınız siparişler üzerinden iş emri oluşturabileceğiniz gibi istediğinizde harici emirler de vererek aynı ekran üzerinde detaylarına ulaşabilirsiniz.

Operasyon Takibi

Detaylı operasyon takibi bazı firmalar için önemli iken, bazı firmalar için pek önemli değildir. Tüm bu noktalarda Winka İş Süreçleri devreye giriyor. Sizin ihtiyaçlarınıza göre bu süreçler istenildiği kadar detaylandırılarak tanımlanabilir. Tanımlanan İş Süreçleri, belli bir ürün grubunun üretilmesi için gerekli iş akışını belirlediğinden, her bir ürün için ayrı ayrı iş akış şemalarını oluşturmadan, sadece daha önce belirlediğiniz İş Sürecini seçerek zamandan tasarruf sağlamış oluruz

Üretim Kontrolü

Üretim Kontrol ile üretim süreçlerinizi bütün olarak takip edebilirsiniz ve karmaşık işlemlerden uzak, sadece gerçekleşen üretim miktarı, üretimin gerçekleşme süreleri gibi hayati sayılabilecek bilgilerin belirlenmesi sonucunda üretim tamamlanabilmektedir. Oluşan üretim belgeleri ve sipariş detayları bu uygulama aracılığı ile incelenebilmektedir .

Ham madde takibi

Değişen siparişlerinize göre hammadde ihtiyaçlarının takibi de artık çok kolay, siz sparişlerinizi aldığınızda sistem takibini yapacaktır.

Ürün Reçetesi Ve Planlama

Ürün reçetelerinizi girdikten sonra iş süreçlerinizi tekrar tekrar tanımlamak zorunda değilsiniz, istediğiniz durumlarda reçeteye özel değişiklik yapabilirsiniz. Siparişlerinize göre üretim planlamalarınızı, değişikliklerinizi program üzerinden yapabilirsiniz.

Winka deneyimini yaşadıkca her kobi için ihtiyaç olduğu fikrine siz de alışacaksınız...